O NAS: MUCHA NIE SIADA

HISTORIA MARKI

Mucha Nie Siada wzięła się z potrzeby życia własnym życiem. Mówimy NIE: „tak trzeba”,  „tak wypada”. Rewelacyjnie jest realizować swoje pomysły. Plany. Projekty. „Don’t make me walk, when I want to FLY”.

Każdy produkt od Mucha Nie Siada to przede wszystkim unikalne wzory, dobrej jakości 100 % skóry naturalne. Lubimy kolory i niebanalne propozycje. Wyrażaj siebie z Mucha Nie Siada!

Nerki do Mucha Nie Siada można nosić na wiele sposobów. Na biodrach lub w pasie. Przewieszone na ramieniu lub na plecach. Zestaw zawiera także pasek na ramię. Dzięki temu w łatwy sposób zamienisz nerkę w torebkę.

Z CZEGO SZYJEMY

Skóra naturalna 100 %

Nasze produkty uszyte są ze 100 % skóry naturalnej bydlęcej. Zabrudzenia można przecierać delikatnie wodą z mydłem.

Materiał wodoodporny

Materiał, z którego wykonana jest klapka nerki jest nieprzemakalny. Łatwy w utrzymaniu czystości oraz wytrzymały. Wystarczy delikatnie przetrzeć wilgotną ściereczką. W przypadku dużych zabrudzeń można użyć delikatnego środka piorącego.

Motywy drukowane

Nie zalecamy szorowania, wirowania, wyżymania. Ewentualne zabrudzenia można delikatnie przetrzeć ciepłą wodą (temp. do 30 stopni C).

MUCHY

To unikaty

Drukowane specjalnie dla Mucha Nie Siada. Według naszych oryginalnych projektów. Wszystkie materiały, na których drukowane są muchy posiadają certyfikat OEKO-TEX, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.

Nadruki atramentowe

Nadruki wykonane są atramentami pigmentowymi. Są najbardziej podatne na uszkodzenia w momencie kiedy materiał jest mokry. Z tego powodu należy unikać pocierania o siebie mokrego materiału, na przykład tzw. zapierania.

KONTAKT